В последно време хората биват насърчавани от враговете на човечеството да вършат какви ли не простотии за да получават някакви скромни подаяния, наричани кой знае защо монетизация. Справка тик-токите, купищата ‘жени’ в тубите рекламиращи какви ли не простотии и т.н. Аз, както вече написах, просто си закрих акаунта в тубата, независимо колко гледания имах. Но, за своите си идеи и проекти, просто за да имам и такава платформа с монетизация реших отново да регистрирам проект в т.нар. Бусти. Системата е руска и руснаците твърдят, че наистина са получили и получават някои някакви пари. Аз използвам бусти за да имам и платформа за мнения, обсъждания и обратна връзка за моите си идеи. Ако ви интересува линкът е на https://boosty.to/nad60
Относно монетизацията